google-site-verification=N-XiRAeZOWYZmw1aPpQS_jyaIh-NFvfvv7RxKwmWZv8
top of page

 Наші принципи

 

  ЕСФАЕР пропонує Замовнику
тільки найсучасніше:

 

  • Ціна "від виробника" дозволяє нам бути найбільш конкурентно-спроможними на ринку
    протипожежних засклених виробів.

 

  •  Виробнича база в Україні дозволяє випускати протипожежні засклені конструкції і склопакети
    в мінімальні терміни.

  • Гарантія якості підтверждена сертифікатами  УкрСЕПРО.

 

  • Застосування алюмінієвих протипожежних профільних систем вигідно відрізняє наші вироби від металевих зварних конструкцій.

 

Sfire (Есфаєр) Протипожежні двері, вікна, стікло, перегородки, люки

Двері протипожежні алюмінієві

Протипожежні двері з алюмінієвого протипожежного профілю виробництва ЕСФАЕР здатні стати надійним захистом від вогню, а завдяки тому, що вони нічим не відрізняються від звичайних алюмінієвих засклених дверей, в приміщенні буде створена атмосфера елегантності, легкості, сучасності та затишку.

 

Скляні протипожежні алюмінієві двері з легкістю пропускають сонячне світло, тому приміщення з не буде похмурим і темним.  Двері мають сертифікат протипожежної безпеки і тому самий навіть самий прискіпливий пожежний інспектор не матиме питань.

 

Протипожежні скляні двері, що мають вогнестійкість ЕІ 30, протягом півгодини не допустять появи тріщин на ній і не будуть пропускати теплове випромінювання і продукти горіння.

 

Каркасом виступають сталеві і алюмінієві профілі.  Вони заповнені термостійким і термоізолюючим наповнювачем, який збільшує час прогріву конструкції.

 

Скляні вогнестійкі двері можуть бути створені практично в будь-якому стилі, щоб зберегти єдність внутрішнього стилю приміщення.

Вікна протипожежні алюмінієві

Протипожежні алюмінієві вікна ЕСФАЕР призначені для додаткового захисту внутрішніх приміщень будівель від пожежі.

Про пожежну безпеку приміщень та всієї будівлі потрібно задуматися ще на стадії проектування.  Дуже важливу роль в забезпеченні необхідного рівня безпеки грають правильний вибір і кваліфікована установка вікон.  У тому випадку, якщо алюмінієві протипожежні вікна мають високі характеристики вогнестійкості, вони можуть ефективно протистояти поширенню пожежі з одного поверху будівлі на наступні і, отже, вони є протипожежними перешкодами.

 

 

Перегородки протипожежні засклені

Правильно розділивши велике приміщення на зони, використовуючи для цього протипожежні алюмінієві скляні перегородки виробництва ЕСФАЕР, можна запобігти поширенню вогню в разі локального займання.

 

У тому випадку, коли в офісі встановлені двері і перегородки з протипожежними властивостями, пожежу вдається локалізувати протягом декількох хвилин, тобто, до приїзду пожежного автомобіля.  Це означає, що з пожежею можна впоратися своїми силами і вона не встигне завдати шкоди інтер'єру і конструкції внутрішніх приміщень.

 

Протипожежні світлопрозорі перегородки ЕСФАЕР розробляються з урахуванням підвищених характеристик теплоізоляції і герметичності.  За рахунок того, що скляна перегородка не пропускає повітря, вогонь не отримує кисень і горіння припиняється.  Крім цього, протипожежні перегородки активно перешкоджають задимленню і дозволяють зберегти в приміщенні температуру, безпечну для життя.  У разі пожежі це може дати додатковий час, необхідний для евакуації людей з приміщень.

 

Зазвичай перегородки встановлюються не тільки в самих офісах, але і поряд з пожежними виходами, а також в інших місцях, критично важливих для безпечної евакуації персоналу, наприклад, на сходах.

Протипожежне скло

Багатошарове захисне скло вже давно схвалене в багатьох країнах світу і визнані, як високоефективне протипожежне скло, використовуються як в зовнішніх фасадах будівель, так і у внутрішніх приміщеннях.

 

Вони широко використовуються в лікарнях, офісних приміщеннях, торгових центрах та навчальних закладах.

 

Протипожежне скло складається з листів полірованого листового скла зі спеціальним покриттям і шарами, що розширюються (спінюються) при високій температурі, щоб забезпечити захист від проникнення гарі, кіптяви і диму з вогнища загоряння в інші внутрішні приміщення і коридори.

 

Основною особливістю даного виробу (ЕСФАЕР) є те, що шар який розширюється мутніє під час пожежі, тим самим знижує ймовірність виникнення паніки і виключає можливість отримання опіків від теплового випромінювання палаючих об'єктів по ту сторону скляного бар'єру.

  • Facebook
  • YouTube
bottom of page
Эсфаер, ЧП на UkrStroy.net