google-site-verification=N-XiRAeZOWYZmw1aPpQS_jyaIh-NFvfvv7RxKwmWZv8
top of page
протипожежні засклені алюмінієві двері на випробуванні Sfire (Есфаєр)

Умови експлуатації

Експлуатація протипожежного склопакета для зовнішнього застосування можлива за таких умов:

 

1. Доставка і монтаж виконуються при температурі не нижче 0 ° С.

 

2. Температура всередині приміщення, де встановлені протипожежні конструкції, повинна бути не нижче 0 ° С.  Виробник знімає гарантію на зовнішні протипожежні конструкції зі склінням в разі їх експлуатації в зимовий період в неопалювальних приміщеннях.

 

3. Для зовнішніх конструкцій застосовується склопакет, в якому протипожежне скло повинне знаходитися з боку опалювального приміщення.  Допустима температура зовні до -40 ° С.

Протипожежне скло застосовується в протипожежних засклених конструкціях:

  -протипожежні вікна класу ЕІ 30, ЕІ 60;

  -протипожежні двері класу ЕІ 15, ЕІ 30, ЕІ 60;

  -протипожежні перегородки класу ЕІ 15, ЕІ 45, ЕІ 60;

  -протипожежні фасади та вітражі класу ЕІ 30, ЕІ 60.

 

За властивостями розрізняють 2 основні класи вогнетривкого скла:

 

Клас Е – одношарове скло спеціального хімічного складу, яке протягом заданого часу зберігє свою цілісність, але при цьому пропускає тепловий потік;

 

Клас ЕІ - багатошарове скло, яке протягом заданого часу не пропускає полум'я, дим і теплове випромінювання, зберігає термоізоляційні властивості.

 

Протипожежне скло виготовляється на основі вогнетривкої композиції, яка знаходиться між силікатним склом.

Протипожежне скло стійке до перепадів температури, сонячного ультрафіолету і механічних впливів аналогічно «трипліксу».

Функціональне призначення

 

   Протипожежне скло є одним з найважливіших компонентів будь-якої заскленої протипожежної конструкції: вікна, двері, перегородки, вітража та ін.

Вони поєднують в собі прозорість звичайного склопакета і вогнетривкі властивості, які дозволяють певний час протистояти відкритому полум'ю при пожежі.

Протипожежне скло сертифікується і застосовується в складі протипожежних конструкцій відповідного класу вогнестійкості згідно з ДБН В.1.1.7-2016 «Пожежна безпека об'єктів будівництва».

СКЛО ПРОТИПОЖЕЖНЕ

 

 

   Протипожежне скло може бути запропоноване в складі протипожежних конструкцій або ж окремо для протипожежних конструкцій інших виробників, в тому числі з метою сертифікації.

  

Випробування і сертификація

 

 

Протипожежне скло всіх класів пройшло сертифікаційне випробування в складі протипожежних конструкцій відповідного класу вогнестійкості.

Вогневі випробування проводяться в спеціальних печах з відкритим полум'ям, де температура піднімається за певним графіком, що імітує пожежу.  Клас вогнестійкості присвоюється в залежності від часу, який витримала протипожежна конструкція зі склом.

bottom of page
Эсфаер, ЧП на UkrStroy.net