google-site-verification=N-XiRAeZOWYZmw1aPpQS_jyaIh-NFvfvv7RxKwmWZv8
top of page

Сучасне протипожежне скло

Сучасне протипожежне скло

Одношарове протипожежне скло це спеціально хімічно і фізично оброблене скло.  Воно має відмінну жаростійкість і ударостійкість, за інтенсивністю впливу воно витримує від 1,5 до 3 разів вищі навантаження, ніж звичайне загартоване скло і в 6-12 разів більш інтенсивні навантаження, в порівнянні зі звичайним склом.

Характеристики:

Чудові протипожежні властивості: може зберігати цілісність протягом 90 хвилин при температурі полум'я 1000 С, воно збільшує час для евакуації людей, запобігає поширенню пожежі.

Висока міцність:

Поряд з відмінними протипожежними характеристиками це скло має підвищену міцність.  При однаковій товщині, протипожежне скло в 6-12 разів міцніше за звичайне листове скло і в 2-3 рази міцніше загартованого.

Безпека використання:

При ударі протипожежне скло розпадається на дрібні не гострі фрагменти, які навіть менше, ніж осколки загартованого скла.  Ці фрагменти безпечні і не можуть поранити людей.

Погодостійкість:

У порівнянні з ламінованим протипожежним склом, головною особливістю одношарового є Погодостійкість, крім високої міцності, дане скло не змінює своїх характеристик при тривалій дії ультрафіолетового (сонячного) випромінювання, воно завжди залишається кришталево прозорим.

Подальша обробка:

Одношарове протипожежне скло вже готове до застосування.  При подальшій його обробці можна отримати ламіноване протипожежне скло, склопакети, протипожежне скло для структурного скління, рефлективне протипожежне скло, та ін.

Області застосування:

Протипожежні двері, вікна, перегородки, підлогу, структурне скління, в якості бар'єру при необхідності протипожежних функцій.

Протипожежне скло виготовлене з двох або більше шарів скла з використанням органічної або неорганічної суміші клеїв для склеювання або заповнення шарів скла.  Це спеціальне скло, що відповідає певним стандартам.

 

ХАРАКТЕРИСТИКА

Чудова жаростійкість:

вона може ефективно знижувати теплове випромінювання і теплопередачу.  Може бути використано в хімічних або електронних лабораторіях, які потребують відповідності високим стандартам.

Чудова звукоізоляція:

шумоізоляція в аеропортах, місцях інтенсивного транспортного руху, майстерень та ін.

Високий ступінь прозорості:

через прозорість склеючого шару деякі види протипожежного скла більш прозорі, ніж звичайне листове скло аналогічної товщини.

Області застосування:

протипожежні двері, вікна, структурне скління

Примітка:

Багатошарове

протипожежне скло не може бути використано в місцях інтенсивного сонячного світла через те, що скло схильне процесу «старіння».

Так як скло піддається певній обробці, по завершенню процесу стає неможлива його подальша обробка: різка, свердління, обробка кромки та ін.

bottom of page
Эсфаер, ЧП на UkrStroy.net